Türkiye
Az konuş, çok çalış..

Forum

Bildirimler
Tümünü temizle

VPN, IPTV, bulut

ihsaniye
(@ihsaniye)
Aktif Kullanıcı

a)- Engellenmiş sayfalara ulaşmaya zaman zaman ihtiyaç duymaktayım, bedava olan iyi bir eklenti tavsiyesi hoşuma gider. Ancak verimli olması için güvenilir bir yerden ücretli VPN düşünüyorum. Bu konudaki önerileriniz çok kıymetli.

b)- Futbol maçı seyretmek güzel, selcuksportshd22.live de işimi görüyor, tavsiye ederim. Ancak IPTV sunan güvenli bir site önerebilirmisiniz?

c)- En büyük sıkıntım, resim, muziklerimi saklamak. Google, dan neftret ediyorum, elimden geldiğince kaçınıyorum. Firefox, Duck Duck Go kullanıyorum ( ancak bu konuda Archman 'ın daha da titiz olmasını, alternatif öneriler sunmasını talep ediyorum). Bulut denen sanal harddisk konusunda ücretli veya ücretsiz güvenliği ön planda tutan  öneri ve desteklerinizin benim gibi birçok kullanıcı için çok kıymetli olacağını biliyorum.

d)- En önemlisi cep telefonu;  Bildiğim kadarıyla başta Çin olmak üzere bir çok ülke Google ' a kayıt olmadan kendi işletim sistemlerini kullanabiliyorlar.  Bizler google olmadan akıllı telefon kullanma şansına sahip miyiz?

Selamlar...

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 22/02/2020 6:58 am
Paylaş:
Translate »