Türkiye
Az konuş, çok çalış..

İndir

Sorumluluk Reddi

          Archman Linux tarafından sağlanan teknolojiler için açıktan veya belirli bir kitleye ya da alana yönelik üstü kapalı veya kapsamlı hiçbir garanti verilmemektedir. Tüm yazılımlar, açıkça belirtilmiş, zımni veya zımnen varsayılmış olsun, herhangi bir garanti verilmeksizin kullanıcıya ulaşması sağlanır. Bu bilgiler taahhüt edilmiş kesin bir kalite veya kararlılık ile ilgili herhangi bir garanti içermez. Archman Linux’un özel bir amaca veya kitleye uygunluğu konusunda herhangi bir iddia veya garanti bulunmamaktadır. Kullanıcılar, İşletim sisteminin veya sistem üzerinde kullandığı yazılımların kullanımından kaynaklanan zararların tüm sorumluluğunu üstlenir.

      Özetle: Archman Linux, Arch linux tabanlı açık kaynak özgür yazılım bir işletim sistemidir. Kurulum ve kullanım herkes için ücretsizdir ve destek forumumuzdaki topluluk tarafından sağlanmaktadır. Archman Linux sistemlerini kendi sorumluluğunuzda indirip kurarsınız. Archman.org proje yönetimi ve Archman Linux Topluluğu, meydana gelen herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Archman linux kullanıcıları, işletim sistemimizi sanal ve gerçek makinelerde kurarak veya live olarak kullanarak tüm sorumluluğu kabul etmiş varsayılır.

Disclaimer

         No warranties, expressed or implied or comprehensive, are made for the technologies provided by Archman Linux. All software is provided to the user without warranty of any kind, whether express, implied or implied. This information does not imply any guarantee of absolute quality or stability. No claims or warranties are made as to the fitness of Archman Linux for a particular purpose or audience. Users assume all responsibility for the damages caused by the use of the Operating system or the software used on the system.

        In summary: Archman Linux is an open source free software operating system based on Arch linux. Installation and use is free for everyone and provided by the community in our support forum. You download and install Archman Linux systems at your own risk. Archman.org project management and the Archman Linux Community are not responsible for any damages incurred. Archman linux users are deemed to have accepted all responsibility by installing our operating system on virtual and real machines or using it live.

Archman Linux download (indir)

Translate »