Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Cümlemize hayırlar getirir inşallah
2
Mirac Gecemiz mübarek olsun canlar  ;)
3
sudo pacman -S pamac
4
Yazdığını okudum ama yaparken sırasını şaşırdım. Octapi'yi kaldırdım. Peki pamac'ı nasıl konsoldan yüklerim. Oysa ilk önce pamac yükleyip sonra Octapi'yi kaldırmak gerekiyordu :)
5
ARCHMAN OS / Ynt: Archman ve Linux hakkında
« Son İleti Gönderen: tulliana 23 Nisan 2017, 23:57:24 »
Diğer swap alan kullanılabilir. Sonradan diğer swap bölümü bağlayabilirsiniz. Donanımınız çok eski değil ise swap bölüme pek ihtiyaç olmaz
6
ARCHMAN OS / Ynt: Archman ve Linux hakkında
« Son İleti Gönderen: coldfire 23 Nisan 2017, 23:38:45 »
yanlış yerde konu açtıysam özür dileyerek,sorunuma geçeyim.bilgisayarıma tek hardisk üzerinde, windows 7,windows 10,pardus kde,archman xfce kurdum.swap bölümü pardus kurarken ayarlamıştım.archman kurarken de ayrı bir swap bölümü mü? oluşturmam gerekir.yoksa ortak tanır ve sistem kullanır mı?ayrıca archmanı kurarken boot bölümü 755mb.ayırdım./ 155gb.yaparak kurdum.
7
Octopiyi hiç kullanmıyorsanız tamamen kaldırın,ben pamac yükler ve octopiyi kaldırırım her zaman kendisine nedense hiç ısınamadım.
İsterseniz octopi notifier paketini kaldırın  uyarıları görmezsiniz,octopi ayarlarında güncelleme yoksa panelde görünmemesini sağlayacak şekillde bir ayar da olması geriyordu yanlış hatırlamıyorsam.
8
KDE Masaüstü Yönetimi / Manjaro KDE Başlangıç Uygulama Kaldırma Sorunu
« Son İleti Gönderen: SerdarKaçmaz 23 Nisan 2017, 13:08:31 »
Ben Manjaro KDE son sürümünü kullanıyorum. Ben açılışta açılan programlarından Octopi'nin açılışta açılmasını istemiyorum. Fakat bir türlü açılışta açılmaması için gereken ayarı bulamadım.

Sistem Ayarları - Başlatma ve Kapatma - Otomatik Başlat

ayarlarında da gözükmüyor. Bir türlü başlamasını iptal edemeim. Ben güncellemeleri konsoldan yapmayı tercih edenlerdenim.
9
Tüm müslüman aleminin kandili mübarek olsun.
10
ARCHMAN OS / Ynt: Archman GNU/Linux - Xfce 2017.03 Kararlı Sürüm Hazır
« Son İleti Gönderen: mancar 22 Nisan 2017, 18:53:51 »
Hocam destek bitene kadar kullanılır, merak edip kullanamayanlar olabilir.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10